Informace

Odstávka E-shopu

Jak nás informoval náš poskytovatel webhostingu, došlo na serverech k aktualizaci PHP na novější verzi. Ta sice přináší vyšší bezpečnost a některé nové funkce, současně ale přestává podporovat některé funkce staré.

Potěšující zprávou je, že náš web a naše fotogalerie nadále fungují i pod nově nainstalovanou novou verzí PHP.

Špatnou zprávou je, že bohužel došlo k nefunkčnosti našeho e-shopu, který využíval některé již nepodporované funkce.

Situaci se snažíme řešit instalací zcela nového e-shop systému, ovšem je třeba přiznat, že to bude jistou chvíli trvat. Instalace systému, vytvoření nové databáze, zprovoznění češtiny, odladění, naplnění obchodu výrobky, atd. atd.

Další nemilou věcí bude, že všichni dosud registrovaní zákazníci (na starém e-shopu) nebudou mít samozřejmě zavedenou novou registraci v novém e-shopu, a to především z bezpečnostních důvodů. (Z bezpečnostních důvodů totiž ani my neznáme jejich přístupová hesla - ta jsou "nepřeložitelně" zakódována ve staré databázi, a ze stejných důvodů do nové databáze nemůžeme dát jakákoli "vymyšlená" hesla - ty bude již automaticky a šifrovaně generovat nový systém).

Z praktického hlediska to pro vás znamená, že veškeré objenávky do doby spuštění nového systému provádějte prosím e-mailem.Omlouváme se za tyto potíže a děkujeme za pochopení.Jenom připomínáme informaci (která byla uvedena u jednotlivých položek na starém e-shopu), že kolejová váha HO a popelové jámy v obou měřítkách (TT i HO) jsou momentálně z technologických důvodů nedostupné, a není je možné do odvolání dodávat. (Probíhá revize opotřebovaných předloh a drobné technické a kosmetické úpravy motivů)

A na závěr jedna pozitivní zpráva : Kolejová váha TT již touto revizí prošla, a první nové série stavebnic je již ve výrobě. K dispozici tedy bude v brzké době.


| Autor: Železniční modely | Vydáno dne 20. 02. 2012 | 3873 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Externí odkazy
Novinky
29.10.2012: Vrtací šablona HO Bp
Vrtací šablona k dispozici na e-shopu. Všechny související články zkompletovány.

01.10.2012: Nový e-shop spuštěn
Nyní je již možné objednávat prostřednictvním nového e-shopu.

02.06.2012: Kolejová váha TT opět k dispozici
Od teď je možné opět objednávat Kolejovou váhu v měřítku TT.

20.02.2012: Nefunkční e-shop
Vzhledem k změně na hostingovém serveru došlo k nefunkčnosti e-shopu. Do doby zprovoznění nové aplikace objednávejte prosím prostřednictvím e-mailu.

06.02.2012: Norimberk 2012
Krátká reportáž a fotogalerie z veletrhu v Norimberku.

20.11.2011: Nádražní záchodky Litovel
Nový model ve velikosti HO je k dispozici. Pozor, počet kusů první předvánoční série je omezený.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server