Modely TT

Zauhlovací koleje TT

Zauhlovací koleje
Když jsme koncem roku 2005 uvedli model zauhlovacího výtahu, slíbili jsme vám možnost jeho rozšíření pomocí doplňkových sad.

Druhou připravenou doplňkovou sadou jsou nejenom kolejnice, které znáte již ze zauhlovacího výtahu, ale i některé další.

Které ? Čtěte dále ...Součástí stavebnice zauhlovacího výtahu ve velikosti TT jsou, samozřejmě kromě samotného výtahu, i dvě základní rovné koleje a dvě točnice. Jelikož každé modelové kolejiště je originálem a každý modelář se musí přizpůsobit nejen modelované provozní situaci a modelové epoše , ale především svým prostorovým možnostem, dali jsme přednost variabilnímu stavebnicovému provedení.

Právě pro možnost tvorby prakticky libovolně rozsáhlého kolejiště je k dispozici doplňková sada zauhlovacích kolejí. V této sadě nalezneme 18 kusů rovných kolejí, které známe z příslušenství výtahu. Dále dvě točnice. Z nových kolejových to pak je jedna výhybka levá a jedna výhybka pravá a tři obloukové koleje. A to už je dost materiálu na sestavení libovolného kolejového plánu.

Výhybka

Další výhodu je to, že kolejová pole lze podle potřeby libovolně zkracovat jednoduchým přestřižením nůžkami. Ustřižením části rovného vyústění točnice nebo naopak vložením jednopražcového dílu rovné koleje je možné realizovat kolejiště s různou osovou roztečí. Stejně tak se dá zkrácením obloukových kolejí docílit různého úhlu odbočení kolejí.

Stavebnice opět obsahuje všechen materiál potřebný ke stavbě, tedy kromě leptaného plechu i měděná dráty imitující kolejnice.

Samozřejmostí je tradiční podrobný návod.

Obsah stavebnice :
Mosazný plech 120 x 105 mm tloušťky 0,3 mm s celkem 27 + 2 bonusové díly
Materiál pro další díly ( měděný drát ).
Podrobný stavební návod
Cena stavebnice : 210,- Kč

Objednávky přijímáme v e-shopu. Způsob dodání poštovní dobírkou, k ceně objednaného zboží se připočte částka 120,- Kč za dobírkové poštovné a balné.

| Autor: Železniční modely | Vydáno dne 02. 04. 2006 | 13489 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek
Hlavní menu
Vyhledávání

Vyhledat text

Externí odkazy
Novinky
29.10.2012: Vrtací šablona HO Bp
Vrtací šablona k dispozici na e-shopu. Všechny související články zkompletovány.

01.10.2012: Nový e-shop spuštěn
Nyní je již možné objednávat prostřednictvním nového e-shopu.

02.06.2012: Kolejová váha TT opět k dispozici
Od teď je možné opět objednávat Kolejovou váhu v měřítku TT.

20.02.2012: Nefunkční e-shop
Vzhledem k změně na hostingovém serveru došlo k nefunkčnosti e-shopu. Do doby zprovoznění nové aplikace objednávejte prosím prostřednictvím e-mailu.

06.02.2012: Norimberk 2012
Krátká reportáž a fotogalerie z veletrhu v Norimberku.

20.11.2011: Nádražní záchodky Litovel
Nový model ve velikosti HO je k dispozici. Pozor, počet kusů první předvánoční série je omezený.

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server